• POLSKI
  • ENGLISH

W pięknej wiejskiej okolicy, a jednocześnie w centrum województwa kujawsko-pomorskiego, blisko dużych ośrodków miejskich, takich jak: Inowrocław, Bydgoszcz, Toruń, zlokalizowana jest Villa Orłowo, która pozwala na korzystanie z uroków życia wiejskiego bez konieczności odbywania dalekich podróży. Miejsce to gwarantuje intymność niezbędną do spotkania z samym sobą. Enklawa ciszy i spokoju daje możliwość relaksu i odprężenia, odpoczynku od atmosfery pośpiechu i zgiełku wielkich miast.

 


Niewątpliwie Villę Orłowo można polecić jako miejsce pracy twórczej. Wena spływa, między innymi, za sprawą witraża, zdobiącego hall Villi, przedstawiającego dwie boginie greckie: jedną z rogiem obfitości, symbolizującym dostatek i urodzaj, drugą - z lirą, symbolizującą artyzm i pracę twórczą. W tak sprzyjającym miejscu, emanującym pozytywną energią, zrodzą się zapewne wartościowe dzieła artystyczne lub naukowe. Serdecznie zapraszamy do tworzenia dalszej historii.

 


Wrażenie azylu potęguje starannie utrzymany park krajobrazowy, porośnięty starymi dębami i jesionami. Dąb szypułkowy o obwodzie 400 cm, rosnący w parku dworskim, został wpisany do rejestru zabytków przyrody.
Na ekologicznie czystym terenie, na którym przeważają użytki rolne, uprawiamy dla Państwa warzywa, owoce i zioła, które wzbogacają składniki serwowanej przez nas zdrowej kuchni regionalnej, obfitującej w ryby, drób, dziczyznę oraz grzyby.

 


Villa Orłowo to miejsce, gdzie z łatwością można połączyć pracę z wypoczynkiem. Dlatego też stworzyliśmy tu nowoczesne, świetnie wyposażone centrum konferencyjno-bankietowe, które z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Gości.

 


Zorganizujemy dla Państwa spotkania służbowe, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, a także zadbamy o ich uczestników.
Proponujemy przerwy kawowe, poczęstunki, lunche i kolacje, catering oraz przyjęcia w plenerze. Dodatkowo doradzimy Państwu w wyborze menu i przygotujemy oryginalne dekoracje.

pokaż tło
Mój region w Europie
Strona w budowie